Kontaktinformation till ÖOF-funktionärer

Ändringar skickas till webmaster.
Uppdaterad 2018-04-08

Styrelsen

Hela styrelsen kan nås på styrelsen@o-of.se.

Ordförande: Lena Fröberg, Fejareg. 3, 603 62 Norrköping, 0707-36 19 96
E-post: ordf@o-of.se, lena.froberg@gmail.com

Vice ordförande: Björn Karlsson, Mosstorpsvägen 8, 617 30 Skärblacka, 011-593 66, 070-204 02 04, 0122-828 55 (arb)
E-post: bjorn.f.l.karlsson@telia.com

Kassör: Bengt-Ove Blomkvist, Bekarp 1, 589 65 Bestorp, 0702-91 96 02
E-post: kassor@o-of.se

Sekreterare: Carina Berger Svensson, Stordalsvägen 371, 591 97 Motala, 0704-38 97 92
E-post: carina@stordalsvagen.se

Ledamot: Per Magnusson, Byskiftesgatan 6, 583 34 Linköping, 013-26 02 39, 0768-83 61 62
E-post: per@lok.se

Suppleant: Eva-Karin Jönsson, Gamla Stockholmsvägen 43A, 616 33 Åby, 011-691 61, 0708-82 46 37
E-post: evakarinj@telia.com

Arrangemangskommittén

Hela kommittén kan nås via mejl till arrkom@o-of.se

Ordförande: Björn Karlsson, Mosstorpsvägen 8, 617 30 Skärblacka, 011-593 66, 0122-828 55
E-post bjorn.f.l.karlsson@telia.com

Thomas Persson, Björsäter Mariero, 597 94 Åtvidaberg, 0120-603 03, 070-6051380
E-post:tpkartan@telia.com

Eva-Britt Hultquist, Villavägen 16, 612 41 Finspång, 0122-169 19, 070-390 14 48
E-post: evabritt.hultquist@live.se

Sören Nilsson Påledal, Gunnarstorpsvägen 7, 590 72 Ljungsbro, 013-17 33 10, 0709-73 01 50
E-post: soren.np@live.com

Mark och vilt: Rolf Axelsson, Trädgårdsgatan 44, 590 31 Borensberg, 0767-91 30 20,
E-post: rolf.axelsson@boremail.com

Utlåning av SI-utrustning: Per Magnusson, Byskiftesgatan 6, 583 34 Linköping, 013-26 02 39, 0768-83 61 62
E-post: per@lok.se

Kartansvarig: Kent-Åke Olsson, Östermalmsvägen 59 C, 612 41 Finspång, 0122-164 05
E-post: kent-ake.ohlsson@tele2.se

Övervakning av tävlingsrapporter: Ellert Thunholm, Rönnhagsvägen 27, 589 41 Linköping 013-15 29 26, 0705-66 83 32
E-post: ellert.thunholm@gmail.com

Ungdomskommittén

Sara Forsberg, Alsättersgatan 7A, 584 35 Linköping, 076-7937341
sarno174@gmail.com

Anna Håkansson, Starrnäset 18, 618 33 Kolmården, 0730-38 62 75
annalillyemilia@gmail.com

Anna Wehlin, Alsättersgatan 9C17, 584 35 Linköping, 0733-00 38 90
anna.wehlin@telia.com

Lisa Åberg Samor, Enbacken 14, 590 29 Borensberg, 0763-20 66 70
aberg.lisa@gmail.com

Tävling

Rankingansvarig: Christian Enberg, Enskiftesgatan 64, 583 34 Linköping, 011-885 46 (mob), 013-17 63 03
E-post: christian.enberg@gmail.com

Övriga funktioner

Webbredaktör

Per Magnusson, Byskiftesgatan 6, 583 34 Linköping, 013-26 02 39, 0768-83 61 62
E-post: webmaster@o-of.se

Biträdande: Erik Sköld, Stenbrötsgatan 57, 582 47 Linköping, 013-27 37 73, 0739-05 43 43
E-post: webmaster@o-of.se

Revisor

Monika Lundqvist, Höjdgatan 21 B, 614 32 Söderköping, 0121-132 32, 0706-38 55 12
E-post monika.lundqvist@glocalnet.net

Revisorsuppleant

Leif-Åke Karlsson, Vasavägen 12, 582 20 Linköping, 013-141025

Valberedningen

Ledamot: Gitte Engström, Vårbruksgatan 69, 583 32 Linköping, 013-27 31 15, 0734-18 90 41
E-post: gitte@nukleon.se

Ledamot: Anders Montelius, Ekeby Ekelid, 590 15 Boxholm, 070-388 73 10
E-post: anders.montelius@hotmail.com

Ledamot: Mikeal Andersson, Starrnäset 18, 618 33 Kolmården, 0723-164285
ol.micke@gmail.com